Si të identifikoheni në Quotex

Si të identifikoheni në Quotex


Hyni në Quotex duke përdorur Email

Për të filluar, është vërtet e lehtë të hyni në llogarinë tuaj Quotex përmes emailit. Për ta bërë këtë, duhet të ndiqni këto hapa:
  1. Shkoni te aplikacioni celular ose faqja e internetit Quotex .
  2. Klikoni në "Identifikohu".
  3. Shkruani adresën tuaj të emailit dhe fjalëkalimin.
  4. Klikoni në butonin "Identifikohu".
  5. Nëse keni harruar emailin tuaj, mund të identifikoheni duke përdorur “ Google ”, “ Facebook ” ose “ VK ”.
  6. Nëse keni harruar fjalëkalimin tuaj, klikoni në "Keni harruar fjalëkalimin tim".

Si të identifikoheni në Quotex
Futni adresën tuaj të emailit dhe fjalëkalimin që keni regjistruar për të hyrë në llogarinë tuaj dhe klikoni në "Identifikohu".
Si të identifikoheni në Quotex
Kjo është ajo, ju sapo keni hyrë në llogarinë tuaj Quotex. Ju keni 10,000 dollarë në llogarinë Demo, gjithashtu mund të tregtoni në një llogari reale pas depozitimit.

Si të depozitoni para në Quotex
Si të identifikoheni në Quotex


Hyni në Quotex duke përdorur Facebook

Me Quotex, ju gjithashtu keni një mundësi për të hyrë në llogarinë tuaj përmes Facebook. Për ta bërë këtë, ju vetëm duhet:

1. Klikoni në butonin Facebook.
Si të identifikoheni në Quotex
2. Do të hapet dritarja e hyrjes në Facebook, ku do t'ju duhet të vendosni adresën e emailit që keni përdorur për t'u regjistruar në Facebook.

3. Futni fjalëkalimin nga llogaria juaj në Facebook.

4. Klikoni në “Identifikohu”.
Si të identifikoheni në Quotex
Pasi të keni klikuar në butonin "Identifikohu", Quotex po kërkon qasje në emrin, fotografinë e profilit dhe adresën tuaj të emailit. Klikoni Vazhdo...
Si të identifikoheni në Quotex
Pas kësaj, do të ridrejtoheni automatikisht në platformën Quotex.


Hyni në Quotex duke përdorur Google

Është shumë e thjeshtë të hyni në llogarinë tuaj Quotex përmes Google. Nëse dëshironi ta bëni këtë, duhet të kryeni hapat e mëposhtëm:

1. Së pari, klikoni në butonin Google.
Si të identifikoheni në Quotex
2. Do të hapet dritarja e hyrjes në llogarinë Google, ku do t'ju duhet të shkruani adresën tuaj të emailit dhe të klikoni "Next".
Si të identifikoheni në Quotex
3. Më pas vendosni fjalëkalimin për llogarinë tuaj të Google dhe klikoni " Tjetër ".
Si të identifikoheni në Quotex
Pas kësaj, ndiqni udhëzimet e dërguara nga shërbimi në adresën tuaj të emailit dhe do të ridrejtoheni automatikisht në platformën Quotex.

Hyni në Quotex duke përdorur VK

Me Quotex, ju gjithashtu keni një mundësi për të hyrë në llogarinë tuaj përmes VK. Për ta bërë këtë, ju vetëm duhet:

1. Klikoni në butonin VK.
Si të identifikoheni në Quotex
2. Do të hapet faqja e hyrjes në VK, ku do të duhet të futni emailin që keni përdorur për të regjistruar llogarinë tuaj VK.

3. Futni fjalëkalimin nga llogaria juaj VK.

4. Së fundi, klikoni në “Identifikohu”.
Si të identifikoheni në Quotex
Pas kësaj, ju do të ridrejtoheni automatikisht në platformën Quotex.

Hyni në Quotex përmes aplikacionit Android

Nëse keni një pajisje celulare Android, do t'ju duhet të shkarkoni aplikacionin celular Quotex nga Google Play ose këtu . Thjesht kërkoni për aplikacionin “Quotex - Online Investing Platform” dhe shkarkoni atë në pajisjen tuaj.
Si të identifikoheni në Quotex
Versioni celular i platformës tregtare është saktësisht i njëjtë me versionin e saj në internet. Rrjedhimisht, nuk do të ketë asnjë problem me tregtimin dhe transferimin e fondeve.

Është mjaft e lehtë të hyni në llogarinë tuaj Quotex edhe përmes aplikacionit Android. Për ta bërë këtë, ndiqni këto hapa të thjeshtë:

1. Futni adresën e emailit që keni përdorur për të hapur llogarinë tuaj Quotex.

2. Futni fjalëkalimin nga llogaria juaj Quotex.

3. Klikoni në “Identifikohu në llogari”.
Si të identifikoheni në Quotex
TaniJu keni 10,000 dollarë në llogarinë Demo, gjithashtu mund të tregtoni në një llogari reale pasi të keni depozituar .

Si të depozitoni para në Quotex
Si të identifikoheni në Quotex

Identifikohu në versionin Quotex Mobile Web

Nëse dëshironi të tregtoni në versionin celular të ueb-it të platformës tregtare Quotex, mund ta bëni lehtësisht. Fillimisht, hapni shfletuesin tuaj në pajisjen tuaj celulare dhe vizitoni faqen e internetit të ndërmjetësit tonë. Klikoni "Identifikohu".
Si të identifikoheni në Quotex
Futni emailin dhe fjalëkalimin tuaj, më pas klikoni në butonin "Identifikohu".
Si të identifikoheni në Quotex
Ja ku jeni! Tani mund të tregtoni nga versioni i uebit celular i platformës. Versioni i uebit celular i platformës tregtare është saktësisht i njëjtë me një version të rregullt të saj në internet. Rrjedhimisht, nuk do të ketë asnjë problem me tregtimin dhe transferimin e fondeve.

Ju gjithashtu keni 10,000 dollarë në llogarinë demonstruese, gjithashtu mund të tregtoni në një llogari reale pas depozitimit .
Si të identifikoheni në Quotex

Keni harruar fjalëkalimin e kuoteksit

Mos u shqetësoni nëse nuk mund të hyni në platformë, thjesht mund të keni futur fjalëkalimin e gabuar. Ju mund të dilni me një të re.

Për ta bërë këtë, klikoni në "Keni harruar fjalëkalimin tuaj"
Si të identifikoheni në Quotex
Në dritaren e re, futni emailin që keni përdorur gjatë regjistrimit dhe klikoni butonin "Konfirmo emailin".
Si të identifikoheni në Quotex
Do të merrni një email me një lidhje për të ndryshuar fjalëkalimin tuaj menjëherë.
Si të identifikoheni në Quotex
Pjesa më e vështirë ka mbaruar, ju premtojmë! Tani thjesht shkoni në kutinë tuaj hyrëse, hapni emailin dhe klikoni butonin "Rivendos fjalëkalimin".
Si të identifikoheni në Quotex
Lidhja nga emaili do t'ju çojë në një seksion të veçantë në faqen e internetit të Quotex. Fusni fjalëkalimin tuaj të ri këtu dy herë dhe klikoni butonin "Ndrysho fjalëkalimin".
Si të identifikoheni në Quotex
Pasi të keni futur "Fjalëkalimin" dhe "Konfirmoni fjalëkalimin". Do të shfaqet një mesazh që tregon se fjalëkalimi është ndryshuar me sukses.

Kjo eshte! Tani mund të hyni në platformën Quotex duke përdorur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tuaj të ri.
Si të identifikoheni në Quotex
Thank you for rating.

11 Komentet

Андрей
Андрей

Несколько дней не может зайти на платформу - после ввода логина-пароля, не приходит ПИН код на эл. почту.
Почему?

Përgjigju
Quotex
Quotex

Привет,
Пожалуйста, подтвердите запрос здесь :
qxbroker.com/en/contacts/
С наилучшими пожеланиями,

Përgjigju
Евгений
Евгений

Здравствуйте, не могли бы мне помочь?!
У меня не приходит смс подтверждения для входа в акаунт на электронную почту. Воожу все правильно уверенность 100%

Përgjigju
Quotex
Quotex

Привет,
Пожалуйста, подтвердите запрос здесь:
qxbroker.com/en/contacts/ для лучшей поддержки.
С наилучшими пожеланиями,

Përgjigju
Luiz Ricardo Pereira das Virgens
Luiz Ricardo Pereira das Virgens

O código de verificação da conta não está chegando em meu email.
Oque eu faço

Përgjigju
Quotex
Quotex

Olá,
Por favor, envie uma solicitação aqui:
qxbroker.com/en/contacts/ para obter o melhor suporte.
Atenciosamente,

Përgjigju
Николай
Николай

Добрый день!
Не открывает/не входит на платформу с торгами. Сайт открывает, а на торги не пускает. Пишет не удакется соединение с сайтом.

Përgjigju
Quotex
Quotex

Привет,
Пожалуйста, подтвердите запрос здесь:
qxbroker.com/en/contacts/ для лучшей поддержки.
С наилучшими пожеланиями,

Përgjigju
Николай
Николай

пишет доступ запрещен

Përgjigju
Quotex
Quotex

Привет,
Пожалуйста, подтвердите запрос здесь:
qxbroker.com/en/contacts/ для лучшей поддержки.
С наилучшими пожеланиями,

Përgjigju
Надия Владимировна Мухаметдинова
Надия Владимировна Мухаметдинова

Отличная платформа!быстрый вывод средств!есть турниры ,сделки от 5 сек

Përgjigju
PËRGJIGJE NJË KOMENT Anulo përgjigjen
Ju lutemi shkruani emrin tuaj!
Ju lutemi shkruani një adresë të saktë emaili!
Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Kërkohet fusha g-recaptcha!

Lini një koment

Ju lutemi shkruani emrin tuaj!
Ju lutemi shkruani një adresë të saktë emaili!
Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Kërkohet fusha g-recaptcha!